خاطره،اموزش،کامپیوتر.

این سایت برای خاطره و... است و دوست دارم که خوشتان بیاید بیشتر همه جوری مطالب می گذارم ولی خاطره هم داره


  • ۰
  • ۰

اربعین 95

بسمه تعالی

اره می خواهم درباره اربعین باهاتون صحبت کنم ، درباره پیاده روی ایی ک هر سال بر گذار می شود و بنده حدودا 5 سالی است ک در این سفر پر فیض شرکت می کنم .

می خواهم درباره این سفر براتون بگم همه فکر می کنند ک این سفر ، سفر بسیار سختی است و نمی توانند 80 کیلومتر راه بروند ولی کاملا در اشتباه هست ، حتی بعضی ها به خاطر وجود داعش در ان محل می ترسند ک در این شرکت کنند ، جالب است بدانید اصلا این سفر را خود امام حسین و خدا و ... دارند محافظت می کنند ، انسال اگر می خواهد بمیرد در هر جایی باشد و در هر شرایطی از دنیا می رود . ولی فکر می کنند اگر در این سفر شرکت کنند ممکن است گیر داعش بی افتند ، اصلا این هایی ک دارند این فکر ها را می کنند کاملا اشتباه می کنند .

من دارم این 5 سالی است می روم خیلی جالب هست برام اصلا برایم این چیز ها مهم نیست ک ممکن است بمیرم یک موقعی یا زنده باشم . نگرانی ندارم ، ولی می دانم اگر به این سفر بروم برای خودم هم بهتر است 

( ببخشید بنده بروم نماز بخوانم بیایم بقیه اش را بنویسم ) .

ببخشید دیر شد ولی داشتم نمازم را می خواندم 
جمله ایی از شهید رجایی می خواهم بگویم : به نمازت نگو کار دارم ، به کارت بگو نماز دارم . 

جمله ایی بسیار تاثیر گذار برای من بوده حالا نمی دونم کدومتون با این جمله متحول شدید . حالا بگذریم . 

من اگر بخواهم از زبان اربعین برای شما بگویم :

سفری است پر از خاطره و خوبی انگار امام زمان امده اند و همه جا را خوبی فرا گرفته است و همه به همدیگر کمک می کنند ، سفری است ک در این خستگی وجود ندارد ، سفری است ک در ان همه خندان و پر نشاط هستند و اماده دیدن معشوق خود یعنی امام حسین هستند . 

خیلی باحال بود ها ، همین جمله ایی ک براتون گفتم خودم توش موندم ، برای دیدن یک نفر ادم چند سال یکبار پشت سر هم برای دیدن یک نفر چند صد کیلومتر راه برود برای دیدن او . عجب .

عشق اربعین : توی همین راهی است ک دارید به سمت ان جا می روید ، در این سفر پر از نشاط و شادابی می شوی ، اصلا کسی ک یکبار در این سفر شرکت کرده باشد می فهمد ک وقتی دیگران بدون این ک اون از کسی بخواهد برای کمک کردن به پیش او می ایند ، باید برایش خیلی جالب باشد .

این جوری ادم می فهمد عشقی ک باید پیدا می کرد در این جهان بزرگ کجاست . 

معلوم است ، اربعین دیگ . 

من عکاس هستم و وقتی به سفر اربعین می روم و عکاسی می کنم بیشترین عشقم را در ان سفر پیدا می کنم ، عشق عکاسی از زائران اقا امام حسین. 

بعد از برگشت ک خیلی دلمبرای اقام امام حسین تنگ میشه ، به عکس هایی ک در طول سفر گرفته ام نگاه می کنم ک دوباره به یاد این سفر و خوبی های ان بی افتم 

حتی برای من گم شدن در این سفر هم عشق هست حتی خون دماغ شدید شدن هم عشق هست ، حتی سوختگی لای پا ها هم برای من عشق هست ( البته بدونید درد و سوزش داره ) ولی این ها برای دیدن کسی ک سرش از بدنش جدا شده و در ان سال بسیار سختی کشیده است خیلی کم است ، من اصلا روم نمی شود این درد هایم را به امام حسین بگویم ، ( بینی و بین الله ) زشته . 

انشالله این سفر برای اخرت ما کار ساز باشد و بتواند ما را از عذاب اتش و دوزخ دور نگه دارد .

اشنالله با امام حسین مشهور بشویم 

یا علی 

دعا گو هستم 

  • ۹۵/۰۹/۰۸
  • محمد صادق قنبری

نظرات (۱)

سلام دایی
متنت رو خوندم و لذت بردم
ان شا الله روزی هر سالت باشه 
و ان شاالله حسینی زندگی کنی و حسینی شهید بشی
عاقبتت به خیر دایی جون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی