خاطره،اموزش،کامپیوتر.

این سایت برای خاطره و... است و دوست دارم که خوشتان بیاید بیشتر همه جوری مطالب می گذارم ولی خاطره هم داره


۱ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

آقا زاده ها ...

همه دوستان اقای ( روح الله زم ) را می شناسند .

اقا زاده ایی ک هر کاری می خواهد را می کند و بدون این ک از جایی ضربه ایی به او بخورد . کسی ک همین الان فیلمی از او دیدم ک گفته بود : من در سال 84 رییس بخش جنگ روانی ستاد اقای هاشمی بودم . و بد ترین کار ها را برای احمدی نژاد انجام می دهم .


همه ی ما می دانیم ک غرب زده ها و کسانی ک از این کشور رفته اند به این اعتقاد دارن ک : حضرت اقا ، این کار هایی ک انجام می دهند همه جادو است . 


 اقای زم دارد درباره این صحبت می کند ک : انشالله در سال های اینده در ایران همدیگر را می توانیم ببینیم . ( در برنامه بیان ) . 


چند تا از کاربران دارند این سوال ها را از این اقا می پرسن و دوست دارن جواب منطقی ایی دریافت کنند ولی جواب سوالی ک پرسیده می شود ک : فیلمی درباره صادق لاریجانی ک قرار بود به ما نشان بدهید کو ؟

و این خیلی جالب هست ک مجری از این اقا می پرسد : روح الله ، من هیچ عکسی از این کس ندیده ام و فکر نکنم از او چیزی باشد . 


خب در این جا در میابیم ک کاملا دارد با جواب های غلط و اشتباه ، به این سوال ها ج.اب می دهد .


در مورد بازار ارز و برنامه 100 روزه روحانی هم در این برنامه مطرح شد و خیلی جالبه ک مجری می گوید : هیچ چیز نبوده و فقط برای تروریست های ضد ایرانی یک نکته خوب بوده در مصاحبه 2 بهمن .


خیلی جالبه ک حتی مجری این شبکه تلویزیونی دارد این را می گوید ک : این مصاحبه ایی ک اقای رشید پور با روحانی داشت هیچ صحبتی در مورد ( دراویش نشد ) خب اقای روحانی می بینیم ک دارند رسانه های خارجی از شما و تیم شما حمایت می کنند . شما در این براه چه جوابی می توانید به این مردم و ملت بدهید . همه مثل خودت ک خر نیستند . 


در مورد سانچی : صاجب ان سازمان تامین اجتماعی بوده - کشتی حامل نفت بوده و شاید امریکا ان را هدف قرار داده است : خب ببینید تفکر و صحبت های رییس جمهور کشور در چه حد و اندازه هستش . شعور کم . 


میعانات گازی و نفت : نفت در کره شمالی خالی بشود و بعد به سمت کره جنوبی برود . این مشخصاتی بود ک روح الله زم گفته است . 


صحبتی ک دارد زم می کند این است ک : چینی ها به کشتی حمله کرده اند و جالب این است ک این سوال خیلی جالبی شده برای مجری این شبکه . 

و جواب اقای زم می گوید ک هر چیزی در شبکه های مجازی پخش می شود بیشتر ان ها به دست مردم نمی رسد . 


این برای من خیلی جالب بود ک دلار در یک روز از 5000 تومان رسید به مرز 6000 ت و در یک روز این دلاری ک اقای روحانی در روز های اول این ادعا را می کرد ک این قیمت تغییر نمی کند و از انی ک هست به پایین تر می اید و شاهد ان بودیم ک در یک روز از 6000 ت رسید به 4200 ت ک در حال حاضر هم خیلی وضع به هم ریخته هستش .


خود زم هم می گوید ک : اون روزی ک برنامه های 100 روزه پخش شد من کمی از ان را دیدم ولی خب < توجه کنید > ( این ها همه وعده و الکی هستش ) می بینید ادمی ک خودش دارد کاری می کند ک این اقایان رای بیاورند و بتوانند رییس جمهور بشوند - خود ان ها می گویند ک این دیگ وعده های الکی هستش و تموم میشه و می رود . 


و کجری هم می گوید ک در چند سال اینده ایشون هم می شود یکی از کسانی ک 8 سال رییس جمهور ایران بود . 


دیگ سرتون رو درد نیازم و تا این جا را مطالعه کنید و انشالله بقیه ان را در موقعیت مناسبی بنویسم 

  • محمد صادق قنبری